The World Of Mythology
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The World Of Mythology

Вкусете от мита и приключенията на Мистичните светове.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Top posters
Арън Сторм
Свещената гора I_vote_lcapСвещената гора I_voting_barСвещената гора I_vote_rcap 
Мери-Джейн
Свещената гора I_vote_lcapСвещената гора I_voting_barСвещената гора I_vote_rcap 
Дженифър Чек
Свещената гора I_vote_lcapСвещената гора I_voting_barСвещената гора I_vote_rcap 
Arwen Undomiel
Свещената гора I_vote_lcapСвещената гора I_voting_barСвещената гора I_vote_rcap 
Катрин Пиърс
Свещената гора I_vote_lcapСвещената гора I_voting_barСвещената гора I_vote_rcap 
Афродита
Свещената гора I_vote_lcapСвещената гора I_voting_barСвещената гора I_vote_rcap 
Кендра Сторм
Свещената гора I_vote_lcapСвещената гора I_voting_barСвещената гора I_vote_rcap 
Rosalie Scott
Свещената гора I_vote_lcapСвещената гора I_voting_barСвещената гора I_vote_rcap 
Алекс Сторм
Свещената гора I_vote_lcapСвещената гора I_voting_barСвещената гора I_vote_rcap 
Latest topics
» Хайде да съжвим форума
Свещената гора EmptyСря Юни 22, 2011 5:25 am by Арън Сторм

» Южен парк
Свещената гора EmptyЧет Юни 16, 2011 11:27 pm by Афродита

» Другарче за РП
Свещената гора EmptyЧет Юни 16, 2011 12:08 am by Arwen Undomiel

» Arwen - момичето зад елфа
Свещената гора EmptyВто Юни 14, 2011 11:35 pm by Arwen Undomiel

» Търси се......
Свещената гора EmptyВто Юни 14, 2011 10:51 pm by Дженифър Чек

» Афродита -богинята на любовта,времето,магията и Пазителка на магията на боговете.
Свещената гора EmptyВто Юни 14, 2011 2:32 am by Арън Сторм

» Руините на тъгата
Свещената гора EmptyНед Юни 05, 2011 9:46 pm by Арън Сторм

» Кулата на самотата
Свещената гора EmptyНед Юни 05, 2011 9:45 pm by Арън Сторм

» Градината на мечтателя
Свещената гора EmptyСъб Юни 04, 2011 3:15 pm by Арън Сторм

Poll
Харесвате ли новия облик на форума?
Да
Свещената гора I_vote_lcap83%Свещената гора I_vote_rcap
 83% [ 5 ]
Не
Свещената гора I_vote_lcap0%Свещената гора I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Може да се дообработи
Свещената гора I_vote_lcap17%Свещената гора I_vote_rcap
 17% [ 1 ]
О, моля ви се, по-грозно и ужасно нещо не съм виждал
Свещената гора I_vote_lcap0%Свещената гора I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Може и още
Свещената гора I_vote_lcap0%Свещената гора I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 6
Брояч

Bird netting
Часовниче
Администратори
Мери-Джейн Арън Сторм Свещената гора 1-41
Картинка на деня
Uploaded with ImageShack.us Осигурил: Мери-Джейн

 

 Свещената гора

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Мери-Джейн
Admin
Мери-Джейн


Брой мнения : 99
Join date : 11.04.2011
Age : 26
Местожителство : Ловеч

Character sheet
Име и фамилия:: Мери-Джейн Картър
Години:: 17
Раса:: Нимфа

Свещената гора Empty
ПисанеЗаглавие: Свещената гора   Свещената гора EmptyСря Апр 13, 2011 2:20 am

Това е свещената гора. Има пазителки, които следят да не стане нещо лошо и защитават това чудо на природата. Това са елфите и нимфите. Те имат специални способности, за да защитават гората. Тук виреят още много същества, които обаче са под командването на тези малки създания. Те направляват живота тук.

Свещената гора Rainbowbridge1

Свещената гора 381784
Върнете се в началото Go down
Арън Сторм

Арън Сторм


Брой мнения : 131
Join date : 11.04.2011

Character sheet
Име и фамилия:: Арън Сторм
Години:: 17
Раса:: Магьосник

Свещената гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Свещената гора   Свещената гора EmptyЧет Апр 14, 2011 1:56 am

...Лежах на земята на това райско място, изнемощял и захвърлен. Последното, което си спомнях бе голямата битка и това, че за да предпазя приятел, бях уцелен с едно от непростимите проклятия. Снопове зелена светлина полетяха към мен и ме накараха да изпитам странно чувство на спокойствие и плавно падане.
Наоколо гледката беше прекрасна, но клепачите ми заочнаха да натежават. Кръвта, като алена река, течеше по цялото ми тяло, напоявайки земята наоколо ми.
Накрая очите ми се затвориха. Ръцете ми описаха идеален кръг около тялото и аз се предадох на смъртта. Позволих й да ме обгърне в студените си обятия. В главата ми, всички спомени, като бясен водовъртеж, се завъртяха и ми припомниха доста случки от миналото.
Бях застанал сам, в нищото, а срещу мен стоеше малко момче...Това...това...това бях аз, а до мен имаше прислужник, който няколко пъти ме нарече Арън...Арън Слей...
Но защо, защо ме нарича Слей...Фамилията ми е Сторм.
Като водопади, спомените ми се стичаха в главата и с оглушителен звук се разбиваха в нищото.
Накрая от устата ми се отдели един слаб, тих, пронизителен стон и изгубих цялата си жизненост, която и без това ми липсваше. Надявах се някой да ме потърси, но всички мислеха, че съм умрял.
Върнете се в началото Go down
https://world.bulgarianforum.net
Мери-Джейн
Admin
Мери-Джейн


Брой мнения : 99
Join date : 11.04.2011
Age : 26
Местожителство : Ловеч

Character sheet
Име и фамилия:: Мери-Джейн Картър
Години:: 17
Раса:: Нимфа

Свещената гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Свещената гора   Свещената гора EmptyЧет Апр 14, 2011 2:05 am

Както се разхождах из гората и следях дали всичко е наред чух шум. Приближих се към звука предпазливо и видях...видях човек. Беше паднал възнак и от устата му се отдели стон. Не беше добре,но той беше човек за бога?!? А те разрушаваха, замърсяваха, ограбваха природата и не заслужаваха да живеят. Все пак човешкото в мен надделя и се приближих бавно към него. заобиколих го три пъти и като установих, че не мърда седнах на тревата до него. Отметнах кичурите коса от челото му, за да проверя дали е добре и пред мен се откри едно..едно невероятно лице, сякаш изваяно от някой склуптор. Стоях загледана в него няколко минути, но после се сетих, че все пак той е човек. Сложих ръка на челото му...той беше ледено студен. Трябваше да му помогна. Но дали способностите ми щяха да бъдат достатъчни. Съсредоточих се и сложих ръка на сърцето му...нищо. Не чувах ударите му и нищо не можех да направя. А той...той беше умрял, може би имаше надежда още. Не исках да умира. Беше ме впечатлил по някакъв особен начин и не можех да го оставя така.
Как не се сетих?!? Реката Wonder. Тази река беше вълшебна и имаше лечебни свойства. Но ние нимфите имахме право на едно желание, за да не станем прекалено алчни и нахални. След като премислих реших, че си заслужава да пропилея желанието си за него, защото...защото го бях обикнала. Влюбих се в него още когато зърнах лицето му. А тази любов беше загубена. Повдигнах тялото му и с мъка го завлякох до реката.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Свещената гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Свещената гора   Свещената гора Empty

Върнете се в началото Go down
 
Свещената гора
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Необитаемата гора

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The World Of Mythology :: Небесното царство :: Небето-
Идете на: