The World Of Mythology
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The World Of Mythology

Вкусете от мита и приключенията на Мистичните светове.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Top posters
Арън Сторм
Южен парк                                          I_vote_lcapЮжен парк                                          I_voting_barЮжен парк                                          I_vote_rcap 
Мери-Джейн
Южен парк                                          I_vote_lcapЮжен парк                                          I_voting_barЮжен парк                                          I_vote_rcap 
Дженифър Чек
Южен парк                                          I_vote_lcapЮжен парк                                          I_voting_barЮжен парк                                          I_vote_rcap 
Arwen Undomiel
Южен парк                                          I_vote_lcapЮжен парк                                          I_voting_barЮжен парк                                          I_vote_rcap 
Катрин Пиърс
Южен парк                                          I_vote_lcapЮжен парк                                          I_voting_barЮжен парк                                          I_vote_rcap 
Афродита
Южен парк                                          I_vote_lcapЮжен парк                                          I_voting_barЮжен парк                                          I_vote_rcap 
Кендра Сторм
Южен парк                                          I_vote_lcapЮжен парк                                          I_voting_barЮжен парк                                          I_vote_rcap 
Rosalie Scott
Южен парк                                          I_vote_lcapЮжен парк                                          I_voting_barЮжен парк                                          I_vote_rcap 
Алекс Сторм
Южен парк                                          I_vote_lcapЮжен парк                                          I_voting_barЮжен парк                                          I_vote_rcap 
Latest topics
» Хайде да съжвим форума
Южен парк                                          EmptyСря Юни 22, 2011 5:25 am by Арън Сторм

» Южен парк
Южен парк                                          EmptyЧет Юни 16, 2011 11:27 pm by Афродита

» Другарче за РП
Южен парк                                          EmptyЧет Юни 16, 2011 12:08 am by Arwen Undomiel

» Arwen - момичето зад елфа
Южен парк                                          EmptyВто Юни 14, 2011 11:35 pm by Arwen Undomiel

» Търси се......
Южен парк                                          EmptyВто Юни 14, 2011 10:51 pm by Дженифър Чек

» Афродита -богинята на любовта,времето,магията и Пазителка на магията на боговете.
Южен парк                                          EmptyВто Юни 14, 2011 2:32 am by Арън Сторм

» Руините на тъгата
Южен парк                                          EmptyНед Юни 05, 2011 9:46 pm by Арън Сторм

» Кулата на самотата
Южен парк                                          EmptyНед Юни 05, 2011 9:45 pm by Арън Сторм

» Градината на мечтателя
Южен парк                                          EmptyСъб Юни 04, 2011 3:15 pm by Арън Сторм

Poll
Харесвате ли новия облик на форума?
Да
Южен парк                                          I_vote_lcap83%Южен парк                                          I_vote_rcap
 83% [ 5 ]
Не
Южен парк                                          I_vote_lcap0%Южен парк                                          I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Може да се дообработи
Южен парк                                          I_vote_lcap17%Южен парк                                          I_vote_rcap
 17% [ 1 ]
О, моля ви се, по-грозно и ужасно нещо не съм виждал
Южен парк                                          I_vote_lcap0%Южен парк                                          I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Може и още
Южен парк                                          I_vote_lcap0%Южен парк                                          I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 6
Брояч

Bird netting
Часовниче
Администратори
Мери-Джейн Арън Сторм Южен парк                                          1-41
Картинка на деня
Uploaded with ImageShack.us Осигурил: Мери-Джейн

 

 Южен парк

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Арън Сторм

Арън Сторм


Брой мнения : 131
Join date : 11.04.2011

Character sheet
Име и фамилия:: Арън Сторм
Години:: 17
Раса:: Магьосник

Южен парк                                          Empty
ПисанеЗаглавие: Южен парк    Южен парк                                          EmptyЧет Апр 14, 2011 12:45 am

Южен парк                                          %D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%BA.12052
Върнете се в началото Go down
https://world.bulgarianforum.net
Афродита

Афродита


Брой мнения : 5
Join date : 14.06.2011

Character sheet
Име и фамилия:: Афродита
Години:: 20
Раса:: Богиня

Южен парк                                          Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южен парк    Южен парк                                          EmptyЧет Юни 16, 2011 2:18 am

Е,днес изобщо не ми се стоеше на Олимп и бях решила да се поразходя из Южния Парк.Това място бе наиситна красиво.Русата ми коса блесетеше,а синити очи искряха.За случая бях облечена в бели къси панталонки и син потник.Имах и кецове в синьо и бяло,а в косата ми бяха сплетени шарени плитчици в сребърно и синьо.Сладурана и типично елегантно спортон клонящо към спор,Мис Сиксти.Все пак съм богиня на любовта,красотата,модата и т.н.Усещаше се как искря.Гривната ми окичена с мечове,шлемове,щитове и т.н. висеше.Бях решила днес опасните ми оръжия да бъдат във вид на гривна.Може понякога да бях нежна богиня,но всъщност бях страхотон добра в битките.Мечове и щитове и т.н.Бях адски различна богиня.И тази Атина пак беше успяла да ме вбеси.Потънала в такива мисли без да искам се блъснах в някакво момиче7
-Ох изивнявай,изивнявай.Понякога съм толкова заблеяна,че няма накъде повече.Да се представя,че ако се нуждаеш и ти да се блъснеш в мен да ме потърисш.-Засмях се.-Казвам се Афродита.А ти си?
Върнете се в началото Go down
Arwen Undomiel

Arwen Undomiel


Брой мнения : 14
Join date : 11.04.2011
Age : 26
Местожителство : Rivendell/Lotlorien

Character sheet
Име и фамилия::
Години::
Раса::

Южен парк                                          Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южен парк    Южен парк                                          EmptyЧет Юни 16, 2011 6:15 pm

Южният парк. Обожавах го. Беше единственото място ма Земята, където се чувствах като у дома си. Имаше дървета, полянки, вода. Точно като в Лотлориен. Макар че красотата й не можеше да се сравни с нищо друго.
Вървях бавно из Парка, размишлявайки. Интересното е, че дори и аз не знаех за какво точно. Всичко ми беше страшно объркано и смесено. Вървях и не гледах напред. Съзнанието ми се връщаше все назад и назад, спомняйки си изминалите години, страдания и любов. И точно така отнесена, се сблъсках с някого. Момичето, което беше облечено много сладко, започна да ми се извинява. Представи се - Афродита - и ме попита за името ми. Леле, още не можех да повярвам. Нещо ми се мержелееше пред очите.
- Няма проблем. Аз също не гледах къде вървя - казах отвеяно и подадох ръка на момичето - Приятно ми е, Афродита. Аз съм Арвен.
Усмихнах се на Афродита. Изведнъж ми хрумна една идея.
- Ъмм, искаш ли да се поразходим малко?
Върнете се в началото Go down
http://parisworld.roleplaylife.net
Афродита

Афродита


Брой мнения : 5
Join date : 14.06.2011

Character sheet
Име и фамилия:: Афродита
Години:: 20
Раса:: Богиня

Южен парк                                          Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южен парк    Южен парк                                          EmptyЧет Юни 16, 2011 11:27 pm

-Ще е страхотно,защото не ми се разхождаше самичка.
Отвърнах на усмивката и вече вървяхме заедно.
-Хм,обичаш ли това място?Аз го обожавам-зеленина навсякъде около теб.Жалко,че няма повече такива паркове.
Точно за парковете ли трябваше да бръщолевя.Е,както обиквоненно говорех пълни простотоии.Бях адски страна богиня.
-Ти каква си?Не ми се струва да си човек.Мда,не си,не си.Усеща се магията наоколо.Или я излъчват идруги същества.
Огледах се и разподзнах две-три.
-Да,има и други.Явно харесват това кътче на дивата природа.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Южен парк                                          Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южен парк    Южен парк                                          Empty

Върнете се в началото Go down
 
Южен парк
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Източен парк
» Западен парк
» Северен парк
» Увеселителният парк

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The World Of Mythology :: Земята :: Паркове и плажове-
Идете на: