The World Of Mythology
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The World Of Mythology

Вкусете от мита и приключенията на Мистичните светове.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Top posters
Арън Сторм
Паркът Blue Sky I_vote_lcapПаркът Blue Sky I_voting_barПаркът Blue Sky I_vote_rcap 
Мери-Джейн
Паркът Blue Sky I_vote_lcapПаркът Blue Sky I_voting_barПаркът Blue Sky I_vote_rcap 
Дженифър Чек
Паркът Blue Sky I_vote_lcapПаркът Blue Sky I_voting_barПаркът Blue Sky I_vote_rcap 
Arwen Undomiel
Паркът Blue Sky I_vote_lcapПаркът Blue Sky I_voting_barПаркът Blue Sky I_vote_rcap 
Катрин Пиърс
Паркът Blue Sky I_vote_lcapПаркът Blue Sky I_voting_barПаркът Blue Sky I_vote_rcap 
Афродита
Паркът Blue Sky I_vote_lcapПаркът Blue Sky I_voting_barПаркът Blue Sky I_vote_rcap 
Кендра Сторм
Паркът Blue Sky I_vote_lcapПаркът Blue Sky I_voting_barПаркът Blue Sky I_vote_rcap 
Rosalie Scott
Паркът Blue Sky I_vote_lcapПаркът Blue Sky I_voting_barПаркът Blue Sky I_vote_rcap 
Алекс Сторм
Паркът Blue Sky I_vote_lcapПаркът Blue Sky I_voting_barПаркът Blue Sky I_vote_rcap 
Latest topics
» Хайде да съжвим форума
Паркът Blue Sky EmptyСря Юни 22, 2011 5:25 am by Арън Сторм

» Южен парк
Паркът Blue Sky EmptyЧет Юни 16, 2011 11:27 pm by Афродита

» Другарче за РП
Паркът Blue Sky EmptyЧет Юни 16, 2011 12:08 am by Arwen Undomiel

» Arwen - момичето зад елфа
Паркът Blue Sky EmptyВто Юни 14, 2011 11:35 pm by Arwen Undomiel

» Търси се......
Паркът Blue Sky EmptyВто Юни 14, 2011 10:51 pm by Дженифър Чек

» Афродита -богинята на любовта,времето,магията и Пазителка на магията на боговете.
Паркът Blue Sky EmptyВто Юни 14, 2011 2:32 am by Арън Сторм

» Руините на тъгата
Паркът Blue Sky EmptyНед Юни 05, 2011 9:46 pm by Арън Сторм

» Кулата на самотата
Паркът Blue Sky EmptyНед Юни 05, 2011 9:45 pm by Арън Сторм

» Градината на мечтателя
Паркът Blue Sky EmptyСъб Юни 04, 2011 3:15 pm by Арън Сторм

Poll
Харесвате ли новия облик на форума?
Да
Паркът Blue Sky I_vote_lcap83%Паркът Blue Sky I_vote_rcap
 83% [ 5 ]
Не
Паркът Blue Sky I_vote_lcap0%Паркът Blue Sky I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Може да се дообработи
Паркът Blue Sky I_vote_lcap17%Паркът Blue Sky I_vote_rcap
 17% [ 1 ]
О, моля ви се, по-грозно и ужасно нещо не съм виждал
Паркът Blue Sky I_vote_lcap0%Паркът Blue Sky I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Може и още
Паркът Blue Sky I_vote_lcap0%Паркът Blue Sky I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 6
Брояч

Bird netting
Часовниче
Администратори
Мери-Джейн Арън Сторм Паркът Blue Sky 1-41
Картинка на деня
Uploaded with ImageShack.us Осигурил: Мери-Джейн

 

 Паркът Blue Sky

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Мери-Джейн
Admin
Мери-Джейн


Брой мнения : 99
Join date : 11.04.2011
Age : 26
Местожителство : Ловеч

Character sheet
Име и фамилия:: Мери-Джейн Картър
Години:: 17
Раса:: Нимфа

Паркът Blue Sky Empty
ПисанеЗаглавие: Паркът Blue Sky   Паркът Blue Sky EmptyЧет Апр 14, 2011 12:41 am

Това е едно от най-забележителните места на
небето. Оттук се открива невероятна гледка към вечнопроменящото се небе и
красиви облаци.
Паркът Blue Sky 1293523330smehomaniapar
Паркът Blue Sky 16465547968586435031157
Паркът Blue Sky Img1332lr
Паркът Blue Sky Img180490988578r
Паркът Blue Sky Sunrise2preview
Върнете се в началото Go down
Мери-Джейн
Admin
Мери-Джейн


Брой мнения : 99
Join date : 11.04.2011
Age : 26
Местожителство : Ловеч

Character sheet
Име и фамилия:: Мери-Джейн Картър
Години:: 17
Раса:: Нимфа

Паркът Blue Sky Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът Blue Sky   Паркът Blue Sky EmptyПет Апр 22, 2011 1:39 am

Поведох го уверено из гората, докато отново не стигнаме едно заравнено място, далеч от гората. Навсякъде имаше цветя с небесносини отенъци, а ароматът им беше божествен и ме зашеметяваше. Но повече ме зашеметяваше човека до мен. Арън.
Скоро спряхме и най-безцеремонно седнах на земята. Скоро и той се настани до мен и тихо му зашептях:
-Тук никой никога не идва. Със сигурност можем да получим усамотение. А и гледката е невероятна. Харесва ли ти тук?
Без да дочакам отговора го целунах, но този път целувката беше по-страсна, вложих цялата си любов в нея, но трябваше да се откъсна от него, защото се нуждаех от въздух. Сърцето ми препускаше и имах чувството, че още малко и ще изскочи. Хиляди пеперудки бясно запърхаха из стомаха ми.
Върнете се в началото Go down
Арън Сторм

Арън Сторм


Брой мнения : 131
Join date : 11.04.2011

Character sheet
Име и фамилия:: Арън Сторм
Години:: 17
Раса:: Магьосник

Паркът Blue Sky Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът Blue Sky   Паркът Blue Sky EmptyПет Апр 22, 2011 1:47 am

Още преди да отговоря, Мери впи устни в моите. Сякаш ток мна през тялото ми. Не се отдръпнах пръв, тя го стори, защото се нуждаеше от въздух. Сърцето ми запрепуска и аз отново поех Мери в обятията си. Страстно я целунах, като вложих доста страст в целувката, но без задни мисли. Отпуснах се назад и позволих на момичето да се настани в скута ми. Обвих нежно ръце около тънката й талия и отново я целунах.
Мери ме опияняваше. Дори и да не обичаше хората, аз не бях в този списък. С нея се сближихме адски бързо. Докато бе около мен, сякаш времето препускаше...препускаше като сърцето ми.
С нея забравях всичките си грижи и проблеми...Допирът й бе по-нежен и от този на ангелски криле. Целувките й бяха толкова опияняващи, че ме караха да ги искам отново и отново...и отново...
-Обичам те. - изщептях аз отново.
Върнете се в началото Go down
https://world.bulgarianforum.net
Мери-Джейн
Admin
Мери-Джейн


Брой мнения : 99
Join date : 11.04.2011
Age : 26
Местожителство : Ловеч

Character sheet
Име и фамилия:: Мери-Джейн Картър
Години:: 17
Раса:: Нимфа

Паркът Blue Sky Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът Blue Sky   Паркът Blue Sky EmptyПет Апр 22, 2011 1:59 am

Думите му още повече разпалиха страсттта в мен. Настаних се в скута му като продължавах да го целувам. Не можех да спра. Не исках. Исках да ме притежава, да бъда негова, защото го обичах. Чисто и просто го обичах. Той беше смисъла на животът ми, моята половинка, моят живителен извор, без който не мога. Надявах се да знае това.
-Имаш ли си на представа колко те обичам. Не мога да живея без теб. Не мога.
След тези си думи отново го целунах, но този път целувката беше кратка.
Чувствах се неудобно, че трябва да го питам. Все пак се познавахме от доста скоро и не знаех..не мислех,че ще иска. Наведох глава, като буйна червенина обля цялото ми лице. И той забеляза това.
-Ами..как да ти кажа...-започнах да мънкам под носа си, но трябваше да приключа бързо и да реша въпросът-обичам те и..и искам да бъда твоя. Да ме притежаваш. Обичам те, но страстта надделява в мен и...и ако не искаш ще те разбера. Все пак се познаваме от доста скоро.
Върнете се в началото Go down
Арън Сторм

Арън Сторм


Брой мнения : 131
Join date : 11.04.2011

Character sheet
Име и фамилия:: Арън Сторм
Години:: 17
Раса:: Магьосник

Паркът Blue Sky Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът Blue Sky   Паркът Blue Sky EmptyПет Апр 22, 2011 2:59 am

-Искам, но как да го кажа...малко съм неопитен и...не знам...ти прецени. Искам го. - промълвих аз и нова червенина се спря на лицето ми. Погледнах Мери и отново смеейки се, казах:
-Май и двамата го докарахме на изчервяване днес, а?
След тези си думи я целунах нежно по устните, бавно спускайки се към врата й.
Ръцете ми, започнаха да се спускат като змии, гонейки се по гърба й. От устата ми се отделиха няколко стона.
Прокарах пръсти по добре оформеното й тяло, изучавайки всяка една извивка и вдлъбнатинка по него.
-Май нещо липсва. - казах аз и вдигнах пръчката си във въздуха. Мигом от нея полетяха хиляди разноцветни светлини и като фойерверки се разляха по небето.
-Така е по-добре. - промълвик и отново целунах Мери.
Върнете се в началото Go down
https://world.bulgarianforum.net
Мери-Джейн
Admin
Мери-Джейн


Брой мнения : 99
Join date : 11.04.2011
Age : 26
Местожителство : Ловеч

Character sheet
Име и фамилия:: Мери-Джейн Картър
Години:: 17
Раса:: Нимфа

Паркът Blue Sky Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът Blue Sky   Паркът Blue Sky EmptyПет Апр 22, 2011 3:06 am

Хиляди светлинки се появиха на небето и всичко стана още по-прекрасно. Целувката ни ме увлече, плъзнах ръце под блузата му изучавайхи добре оформените мускули. Устните ми не се отделяха от неговите, страстта бушуваше в мен и не можех да я спра. Скоро останах по бельо, на Арън също му липсваше блузата. Дрехите бяха захвърлени на няколко метра от нас и...май бяха скъсани. Ръцете ми продължаваха да галят, някъде да забиват нокти в гърба му. От устата ми се отдели стон, последван от още един, и още един. Арън ме влудяваше..не знаех какво ми става. Толкова много чувства, толкова много емоции..в момента само чувствах. Това бях аз-само и единствено чувства. Прошепнах близо до ухото му:
-Обичам те!!!
Върнете се в началото Go down
Арън Сторм

Арън Сторм


Брой мнения : 131
Join date : 11.04.2011

Character sheet
Име и фамилия:: Арън Сторм
Години:: 17
Раса:: Магьосник

Паркът Blue Sky Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът Blue Sky   Паркът Blue Sky EmptyПет Май 06, 2011 1:35 am

-И аз теб... - прошепнах и страстно целунах момичето.
Устните ми се впиха в нейните, а ръцете ми се плъзнаха по гърба й. Луната ни огряваше и още повече разпалваше страстта помежду ни. След няколко дълги, продължителни, спиращи дъха целувки, с голямо нежелание се отделих от Мери, за да си поема въздух и да й изшептя за пореден път:
-Обичам те! Не мога без теб... Дори и хиляди пъти да го повторя, няма да се уморя... Няма да ми омръзне.
След тези си думи се отпуснах назад и се оставих на волята на момичето. Повдигнах разсеяно глава и тежка въздишка се отдели от устата ми.
-Това е твоята нощ и ти ще диктуваш правилата... Защото аз...аз...аз те обичам... И бих помислил немислимото, бих достигнал недостижимото и бих променил непромененото.
След като приключих каратките си слова, отново се отпуснах назад, придърпвайки Мери по-близо до себе си.
Върнете се в началото Go down
https://world.bulgarianforum.net
Мери-Джейн
Admin
Мери-Джейн


Брой мнения : 99
Join date : 11.04.2011
Age : 26
Местожителство : Ловеч

Character sheet
Име и фамилия:: Мери-Джейн Картър
Години:: 17
Раса:: Нимфа

Паркът Blue Sky Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът Blue Sky   Паркът Blue Sky EmptyПет Май 06, 2011 1:44 am

Целувките на Арън разпалиха онова чувство в мен, което се опитва да поттискам толкова време. Страстта ме беше завладяла, но трябваше да съм сигурна, че и той го иска. Думите му ме направиха щастлива, повярвах, че наистина мога да бъда обичана и че съм обичана. Погледнах го обичливо и промълвих:
-И аз много те обичам. Не знаеш колко те ценя... ти си всичко за мен. И бих...бих го повторила още колкото пъти искаш.
След тези си думи го дарих с една кратка, но спираща дъха, целувка. Сгуших се в прегръдките му и се загледах в красивото нощно небе. Но времето застудя, изви се силен вятър, който прекършваше клоните на дърветата. Скоро заваля дъжд.Това беше необичайно, затова се разтревожих и казах на Арън:
-Притеснявам се. Никога не е ставало така.
Притиснах се в момчето до мен и обвих ръце около кръста му. Бях уплашена, но когато беше до мен всичко загубваше смисъл, само него виждах в този момент.
Върнете се в началото Go down
Арън Сторм

Арън Сторм


Брой мнения : 131
Join date : 11.04.2011

Character sheet
Име и фамилия:: Арън Сторм
Години:: 17
Раса:: Магьосник

Паркът Blue Sky Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът Blue Sky   Паркът Blue Sky EmptyПет Май 06, 2011 1:55 am

-Хмм, трябва да има някаква причина за тази аномалия. - казах замислено и прегърнах момичето. - Но каквото и да е, по-добре да се махаме. Може да се случи нещо ужасно... Може моето присъствие тук да е нежелано... - казах и ставайки, повдигнах Мери на ръце, понасяйки момичето със себе си.
Извадих пръчката си и изрекох:
-Лумос Максима.
От върха й излезе едно кълбо ярка светлина и се отправи пред нас, осветявайки пътя пред нас.
-Почти излязохме от парка. Спокойно. - зашептях на момичето и ускорих ход.
Вятърът и дъждът брулеха в лицето ми, спъваха ме, клони закачаха дрехите ми и дращеха лицето ми, но не им обърнах особено внимание. Просто продължих, до последен дъх да тичам, преди светлината, огряваща пътя ми да е изгаснала напълно.
Върнете се в началото Go down
https://world.bulgarianforum.net
Мери-Джейн
Admin
Мери-Джейн


Брой мнения : 99
Join date : 11.04.2011
Age : 26
Местожителство : Ловеч

Character sheet
Име и фамилия:: Мери-Джейн Картър
Години:: 17
Раса:: Нимфа

Паркът Blue Sky Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът Blue Sky   Паркът Blue Sky EmptyПет Май 06, 2011 2:20 am

-Да...добра идея. Най-добре да се махнем оттук. Но твоето присъствие може би оказва влияние, но не би трябвало да е толкова зле. Има нещо гнило. Има нещо, има някой, който причинява всички тези неща и аз ще разбера кой е.
Като казах тези решителни слова, се сгуших в арън и заедно тръгнахме към някое по-безопасно място. Не знаехме какво ни очаква тук, а то можеше да бъде ужасно.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Паркът Blue Sky Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът Blue Sky   Паркът Blue Sky Empty

Върнете се в началото Go down
 
Паркът Blue Sky
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Паркът Miracle sky

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The World Of Mythology :: Небесното царство :: Небето-
Идете на: